Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı genelde az miktarda kullanılmayan eşyaların yazlıklara gönderilmesi, çeyiz eşyası veya bir evin belli bir bölümünün taşınması şeklinde olabilir. Ataşehir Parça Eşya Taşıma  en önemli konu eşyaların ekonomik taşınmasıdır. Bir kamyonu dolduramayacak kadar eşyalar için yüklü miktarda ücretler ödemek zorunda kalmazsınız.

İstanbul Ataşehir Bölgesinde Parça Eşya Taşıma Hizmetleri 

Firmamız genelde Ege ve İstanbul bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye geneline parça eşya taşımacılığı yapmaktadır. Bizi diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz eşyalarınızı kendi araçlarımız ile taşımamız gelmektedir. Yine sizlere iş bitimi ödeme garantisi vermekteyiz. Ümraniye ,Göztepe İçerenköy ,Kadıköy ,Çekmeköy ,Üsküdar, Fikirtepe ,Erenköy ,Bostancı ,Suadiye ,Erenköy ,Kozyatağı ,Kayışdağı ,Şerifali ,Parça Eşya Taşıma Eşyalarınızı teslim alırken ödemenizi yapıyorsunuz. Ülkemizde maalesef birçok firma eşyayı ilk adreste teslim aldıktan sonra ödemenin yarısını yada tamamını talep etmekte ve sonrasında başka firmaya yada kamyonculara vererek eşyalarınızı göndermekte. Teslim aldığınızda eşyalarınızda hasarların meydana geldiğini gördüğünüzde o dakikadan sonra herhangi bir hak talep edemiyorsunuz.

Sizlerde kurumsal ve profesyonel çalışan firmamızla eşyalarınızı taşıtmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.